Тайм-менеджмент — це мистецтво організовувати час так, щоб під кінець робочого дня залишатися щасливою людиною, а не почуватися розчавленим лимоном. Особливо важливо вміти планувати свій день SMM-спеціалісту. Бо ця професія вимагає стресостійкості та таланту працювати в умовах багатозадачності.
Редакція The Instapreneurs навчить простих хитрощів, як диджитал-спеціалістам за меншу кількість часу встигати більше. Ми підібрали для вас 5 зручних застосунків для ефективного планування роботи в SMM: нотатки Apple, Google Calendar, Asana, Trello та Notion.
Підписуйтеся на email-розсилку, щоб регулярно отримувати корисну інформацію та анонси лекцій про професійне зростання і саморозвиток.
Горять дедлайни, нема натхнення, в голові хаос та хочеться кричати ХЕЛП. Як свідчать дані досліджень Development Academy спільно з Acuity Training, неправильно спланований день або ж відсутність планування загалом змушують працівників відволікатися на другорядне, марнуючи робочий час. В результаті — стрес і прокрастинація.
Інше дослідження 99firms показує, що більшість людей не вміють правильно розставляти пріоритети і займаються частіше дрібними завданнями, відкладаючи на потім значущі. Якщо мова йде про SMM, то це загрожує не тільки зривом усіх дедлайнів, але й вигоранням працівника, який постійно щось робить, паралельно намагається підтримувати кілька проєктів, а результату немає.
Як все встигати, якщо у вас 24 години:
Більше корисних лайфхаків та порад щодо ефективного тайм-менеджменту без стресу ви знайдете в статті «Токсична продуктивність: як її розпізнати та позбутися».
Один із дієвих способів не вигоріти та завжди працювати на результат — взяти у допомогу зручний планувальник, що працюватиме і синхронізуватиметься на всіх гаджетах. Серед найбільш популярних і продуктивних:
Безкоштовний інструмент планування часу. Своєрідний аналог паперового календаря, але з низкою переваг. У застосунку легко планувати події, зустрічі, запрошувати на корпоративні коли колег чи друзів, а також вмикати сповіщення, яке у визначений час нагадувати вам про найважливіше. Також онлайн-помічник може щоранку надсилати на email заздалегідь створений розклад.
Ще одна особливість — інтегрування з Google Workspace і Gmail та синхронізація з іншими інструментами Гугл. Маючи обліковий запис, ви можете користуватися календарем на будь-якому пристрої.
Записник онлайн, зручна платформа для творчих особистостей, яким складно тримати в голові всі думки та ідеї. Hard skill сучасного сммника — вміння бачити і навіть передбачати тренди. Тому нотатник, який завжди під рукою, точно буде доречним: під час прогулянки, в черзі до лікаря, у громадському транспорті. Застосунок Apple — саме такий хелпер. За допомогою iCloud редагувати свої записи можна з будь-якого пристрою.
Серед додаткових опцій — можливість сканувати та підписувати документи, а також закрити доступ до нотаток, щоб ніхто крім вас не мав змоги її переглянути.
Етеншн: перед початком роботи переконайтеся, що на девайсі встановлена остання версія iOS. Застосунок є безкоштовним.
Додаток, що дає змогу організувати командну роботу над проєктом без використання електронної пошти. В програмі легко делегувати завдання, чітко окреслюючи дедлайни та прописуючи рекомендації до кожного ТЗ. Є опція автоматизації повторюваних завдань та звітів, щоб не витрачати час на однотипну роботу. Також можна контактувати з членами команди через відеоповідомлення.
Важливо, що кожен учасник команди, долучений до проєкту в Asana, бачить, як розвивається процес, які етапи вже закриті і де потрібне доопрацювання. Після виконання конкретної таски в програмі з’являються казкові анімовані фігурки тварин, як похвала і мотивація.
Застосунок є безкоштовним для невеликих команд — до 15 осіб. Наступні рівні мають ціну від 10 доларів, залежно від наповнення pro-версії.
Багатофункціональна платформа, що дає змогу організовувати як персональну, так і корпоративну роботу над одним проєктом чи одночасно кількома. В застосунку легко сортувати інформацію в базах даних, використовувати зручні в’юшки їх відображення та розподіляти між виконавцями. Тут можна створювати документи зі зображеннями та графіками, публікувати у веб і працювати з необмеженою кількістю сторінок та кастомних блоків навіть у безкоштовній версії. Робота з дошкою Kanban, понад 50 шаблонів таблиць та нотатників, зручний обмін повідомленням та редагування тасок безпосередньо у застосунку — Notion є ефективним для організації часу в digital marketing.
Залиште свій email на головній сторінці The Instapreneurs, і отримуйте щомісяця новий контент-план в Notion від нашої команди.
Ще один застосунок для продуктивної командної роботи. Додаток пропонує планування на дошці Kanban з можливістю змінювати актуальність завдань та доводити їх до рівня done. Також тут є зручні картки, які можуть слугувати як нотатник або ж основа для брейнштормінгу команди.
Серед особливостей застосунку — широкий вибір інструментів для редагування, що дають змогу розставляти акценти та робити робочий процес більш творчим і яскравим. Якщо є відтерміновані завдання — їх легко приховати, щоб не відволікатися від більш гарячих тасок. Також працюють сповіщення, щоб завжди бути в курсі оновлень у робочому процесі та не перевіряти готовність завдання вручну.
Доступна як безкоштовна якісна версія з широким набором функцій, так і платний рівень pro з додатковими фішками та збільшеними об’ємами.
Мембери The Instapreneurs використовують додаток як для командної роботи, так і для особистих тасків. Ми ведемо у ньому таск-менеджер та трекери звичок, пишемо контент-плани, зберігаємо інформацію, плануємо зустрічі та бюджет тощо.
Хочете оптимізувати свою роботу та розібратись з Notion? Радимо подивитися лекцію від спікерки Уляни Кобзаревої «Як оптимізувати роботу команди в Notion». Уляна понад 4 роки організовує своє життя в цьому додатку та має офіційну сертифікацію по функціях Notion.
Після лекції ви зможете поставити всі питання, що цікавлять, спікерці.
Придбати лекцію можна за 850 гривень. Або ж скористатися максимально вигідною пропозицією та оформити місячну підписку на всі навчальні матеріали The Instapreneurs за 555 грн.