Щотижня читайте в блозі The Instapreneurs рубрику «Instaprenews». Тут ми збираємо найсвіжіші новини зі світу маркетингу, щоб ви були в курсі поді та інфоприводів. Не треба витрачати безліч годин на перегляд медіа та телеграм-каналів — у рубриці знайдете все, що потрібно: від оновлень соціальних мереж до гарячих трендів.
Залиште свою електронну адресу, щоб отримувати регулярні анонси наших лекцій, воркшопів та листи з корисними порадами від маркетинг-експертів.
Раніше, щоб користуватися функціями боту ChatGPT, юзери мали зареєструватися та залишити свої дані. Тепер, як повідомляють у блозі компанії, штучним інтелектом можна користуватися без реєстрації. При цьому юзери без облікового запису також зможуть заборонити використовувати їхні запити для навчання ШІ-моделей.
В OpenAI кажуть, що оновлення буде впроваджуватися поступово у 185 країн світу. В Україні це вже реалізовано (ми перевірили).
Зетс інтрестінг: маємо інсайти, як ШІ впливатиме на перспективи у роботі та навчанні в цьому році. Про це детальніше читайте в матеріалі «Chat GPT: тренди штучного інтелекту на 2024 рік».
У блозі Social Media Today наводять приклад, як юзери будуть використовувати новий стікер. Основна його функція — сповіщати про новий контент від авторів. Після натискання на стікер користувач зможе вибрати, про які елементи він хоче отримувати сповіщення: дописи, сториз, reels або лайви. Таке оновлення стане способом забезпечити максимальне охоплення підписників.
CEO Instagram Adam Mosseri у своїх Threads написав так: «Ніхто не охоплює всіх своїх підписників, коли публікує дописи, насамперед з двох причин. По-перше, багато ваших підписників не відкриють додаток того дня. По-друге, ті, хто увійде в систему, мають набагато більше дописів, ніж у них є часу, і не прокрутять вниз достатньо, щоб дістатися до кожного допису».
Після TikTok з'явилися Instagram Reels, а тепер оновлюють і відеопрогравач на платформі Facebook. Про це розповідають в Search Engine Land. Спочатку ним зможуть користуватися у США та Канаді, а юзери з інших країн очікують на оновлення найближчим часом.
Що нового:
Як зазначають Financial Times, Google хоче компенсувати падіння доходів через конкуренцію з іншими розробниками ШІ. Це буде перший випадок в історії, коли компанія намагається зробити свій основний продукт платним.
Зетс інтрестінг: чатботи, як от ChatGPT, дають пряму відповідь на запит юзера в той час, як пошук гугл видає традиційний список посилань та сайтів. Саме тому користувачі обирають сервіси із штучним інтелектом через значно більшу швидкість пошуку.
АІ-функції для пошуку, скоріше за все, будуть частиною преміумпідписки Google One. А от класична пошукова система Google залишиться безкоштовною.
Хочете більше дізнатися про те, як писати SEO-оптимізовані тексти, навчитися створювати їх самостійно та користуватися цим інструментом для просування бізнесу? Дивіться лекцію «SEO-копірайтинг: як писати тексти, які сподобаються Google» від спікерки Поліни Медведєвої на платформі The Instapreneurs.
Поліна Медведєва — SEO-спеціалістка n8n.io. Чотири роки працює в маркетингу. Спеціалізується на product-led SEO та organic growth.
Також ви отримаєте чекліст для аудиту SEO-тексту, щоб перевірити себе або копірайтера на дотримання всіх необхідних умов.
Після лекції ви зможете поставити питання у Q&A формі — детальну відповідь від спікера ми надішлемо за тиждень на вашу пошту.
Ціна лекції 850 гривень, але з підпискою на The Instapreneurs усі матеріали можна отримати лише за 555 гривень на місяць. Оформлюйте підписку під будь-якою лекцією або у «Бібліотеці продуктів».