Кожного понеділка у блозі The Instapreneurs ділимося найсвіжішими новинами зі світу маркетингу. Тепер не потрібно переглядати безліч медіа та телеграм-каналів, оскільки тут ви знайдете все про оновлення соціальних мереж, актуальні тренди, інформаційні приводи, новини штучного інтелекту та світових компаній.
Залиште свою електронну адресу — в поштових скриньках на вас чекатимуть анонси лекцій та воркшопів від The Instapreneurs, листи з порадами та лайфхаками від провідних диджитал-спеціалістів та дайджести новин.
Як повідомляє сайт Social Media Today соціальна мережа тестує нову функцію. Відтепер можна буде коментувати окремі фотографії, картинки та відео в каруселі.
Як це працює: якщо юзер хоче прокоментувати шосту фотографію за номером, він має написати «@6» та написати коментар. Це повідомлення буде показуватися разом з мініатюрою відповідного зображення.
So, це точно усуває плутанину в коментарях, коли юзери хочуть виділити якийсь окремий слайд. А ще це спосіб для більш цілеспрямованого залучення та заохочення до взаємодії навколо кожного елемента.
За інформацією Techcrunch на ютубі з'явилися платні шортс. Вони будуть доступні тільки тим підписникам каналу, які стали «спонсорами». Щоб створити таке відео автор каналу має обрати опцію «Лише для членів» у розділі «Видимість» при публікації нового короткого відео. Такі shorts будуть позначатимуться «зірочкою» — значком, який вказує на те, що контент доступний тільки платним підписникам.
YouTube рекомендує записувати у цих відео анонси, бекстейджі, унікальні знижки, що обмежені часом, відповіді на питання або контент, більше наближений до життя автора каналу.
Зетс інтрестінг: в середньому Shorts має понад 70 мільярдів щоденних переглядів, а понад 25% каналів у партнерській програмі YouTube монетизують свої відео коштом розподілу доходів на Shorts.
Спойлер: ні, українські автори не зможуть отримувати коти за свій контент. Відтепер власники публічних каналів, які мають щонайменше 1000 підписників, можуть отримувати 50% від доходу від реклами, що показується в їхніх каналах. Про це повідомляють в блозі Telegram.
Компанія виплачуватиме винагороду в Toncoin — криптовалюті на базі блокчейну TON. Проте монетизація доступна не для всіх країн, зокрема й для України.
«Ми вибрали блокчейн TON за поєднання низьких комісій, високої швидкості обробки транзакцій і підтримки рекордного обсягу транзакцій за секунду», - пояснили в Telegram.
Як за 5 кроків набрати перших 1000 підписників у телеграм-канал? Дізнайтеся в колонці телеграм-експерта Юрія Воскобойника у блозі The Instapreneurs.
Zoom випустила нову платформу для оптимізації командної роботи. Про це повідомили в блозі компанії.
Zoom Workplace працює на базі Zoom AI Companion — асистента зі штучним інтелектом, який підбиває підсумки нарад і чатів, допомагає проводити брейншторми на дошках, створює чернетки чатів і електронних листів за кілька секунд. Які функції у нової платформи: