Штучний інтелект — крута штука, яка може значно полегшити життя digital-спеціалістам. Чого він тільки не може: писати тексти, підбирати ключові слова, розробляти маркетингові стратегії та ще безліч усього. Але як й будь-яким інструментом, їм ще треба вміти користуватися. The Instapreneurs зібрали приклади 10 AI-промптів для маркетологів, копірайтерів, SEO-спеціалістів, щоб ви розуміли, як знайти спільну мову з Chat GPT і отримати бажаний результат.
Не пропустіть важливі новини зі світу диджитал. Підпишіться на щотижневу імейл-розсилку The Instapreneurs, щоб отримувати найсвіжішу інформацію про нові тренди, корисні лайфхаки від спеціалістів-практиків та вигідні пропозиції з професійної освіти.
Chat GPT використовує потужні алгоритми машинного навчання та нейронні мережі. Це дозволяє йому ефективно працювати з великими обсягами даних та генерувати змістовні відповіді, враховуючи контекст та потреби користувача. Але AI не може розуміти людину з півслова. Тому коли даєте завдання Chat GPT, важливо формулювати його максимально чітко, вказуючи на конкретні аспекти, які вас цікавлять.
Промпти — це своєрідні інструкції, технічні завдання для штучного інтелекту, що допомагають зосередити його на необхідних моментах і зробити взаємодію з ним більш результативною.
Можуть використовуватися для пошуку ідей, розв'язання проблем, створення контенту тощо. Мають різні форми — питання, запити на виконання завдань, вказівки для дій. Промпти корисні для всіх, хто використовує штучний інтелект у своїй роботі, зокрема маркетологам, копірайтерам, SEO-спеціалістам, сммникам. Які ще AI-платформи, крім Chat GPT, корисні для маркетологів та креаторів, розповіли в цій статті.
Пам'ятка для роботи з мовними моделями:
Отримати максимальну користь від спілкування з Chat GPT можна, дотримуючись кількох основних принципів. Ловіть найважливіші 👇
Системне повідомлення — це перше повідомлення до моделі, яке задає тон та розповідає їй, як потрібно діяти. Все це зменшує кількість «галюцинацій» від боту коли він чогось не знає і продовжує писати текст. А ви отримуєте відповідь, що найбільше наближена до правди.
Наприклад: [Ти експерт з маркетингу. Надавай результати відповідей з посиланнями на відповідні ресурси, якщо це необхідно. Давай короткі та точні відповіді на запит. Якщо ти чогось не знаєш, то обов'язково повідом мені про це, чітко написавши «Я цього не знаю»].
В Chat GPT таке повідомлення можна задати за замовчанням. В лівому нижньому куті натисніть на своє ім'я, потім Customize ChatGPT. Ви побачите вікно, де можна налаштувати бота під себе. Додайте туди більше інформації про себе: хто ви, чим займаєтеся, над яким проєктом працюєте. За потребою введіть дані про цільову аудиторію проєкту, голос бренду, задачі тощо.
Ідея цього промптингу доволі проста: якщо вам важливий формат відповіді та у вас є референс, як вона має виглядати — покажіть це боту.
Це такий tricky лайфхак, особливо коли ніяк не виходить згенерувати хороший запит. Наприклад, ви хочете написати статтю для Лінкедин, але не знаєте, який промпт задати боту — запитайте у нього.
Підбиваючи підсумки, маємо такий алгоритм дій:
Використовуйте штучний інтелект, але не покладайтеся на нього повністю. Спирайтеся на власні креативні та аналітичні здібності.
Підготували для вас приклади Chat GPT promts, які можна використовувати як у готовому вигляді, так й у якості зразків, що можуть навести на потрібну думку.
Докладніше про те, як використовувати Chat GPT в роботі з текстами, розповідали в цьому матеріалі — переходьте за посиланням або тисніть на банер.
Копіюйте або редагуйте під ваш випадок і вставляйте у віконце спілкування Chat GPT. Successful communication with artificial intelligence!
Хочете більше дізнатися про те, як підвищити свою продуктивність за допомогою AI-промтів? Тоді вам варто послухати лекцію про штучний інтелект від The Instapreneurs від Михайла Кушніра — кофаундера DestiLabs, де допомагають стартапам та малому бізнесу увійти у світ АІ.
Після лекції можна письмово ставити питання спікеру. Детальна відповідь на нього надійде на вашу поштову скриньку протягом тижня.
Кому буде корисно:
Лекція коштує 850 грн. Підпишіться на бібліотеку лекцій The Instapreneurs, щоб зекономити, регулярно отримуючи 4 нові лекції та повний доступ до всієї бази за $14,99, $19.99 або $29.99 на місяць. Підвищуйте свій рівень знань та розвивайтеся разом з нами!
Дізнайся, як АІ може полегшити твої щоденні задачі: від автоматизації відповідей до генерації контенту та підвищуй свою продуктивність за допомогою цього інструменту вже сьогодні
У пакеті все для професійного ведення Instagram:
У пакеті все для створення продаючого контенту: